více než
4.000
spokojených
zákazníků

více než
4.000.000.000
CZK čerpaných
úvěrů
                     

Reference

Níže naleznete reference, které nám zaslali naši současní zákazníci.
Další reference naleznete na našich FB stránkách.

Pokud s námi máte osobní zkušenost a Facebook,
budeme rádi, když nám zde  do hodnocení napíšete,
jak se Vám s námi spolupracovalo a jestli jste byli spokojení.

Pokud Facebook nemáte a chcete nás ohodnotit,
můžete nám zaslat email na info@mojehypocentrum.cz .
 Vaše hodnocení je pro nás velmi důležité.
Děkujeme Vám, že jste si udělali čas.

quotes

Moc děkujeme za perfektní servis.

Jana B.

quotes

Dobrý den, moc děkuji za ač velice profesionální, přesto také přátelský až rodinný přístup. Vždy přítomnou ochotu, trpělivost a vlídnost. Jsem opravdu šťastná, že jsem využila Vašich služeb a celkový průběh vyřizování vnímala jako velmi bezpečný. Jste s bratrem opravdu muži na svých místech. Ještě jednou moc děkuji a brzy na viděnou.

Monika F.

quotes

Kolikrát to člověk odloží a ve starých emailech už to nenajde a zapomene na to .Proto když už jsem se k tomu dostal tak naše spokojenost s Vašimi službami je veliká. Kdyby ve všech společnostech jako je ta vaše byli tak ochotní a rychlí tak by se nám všem lépe pracovalo a žilo. Když můžu tak doporučuji jen Vás. S dovolením jsem již několika lidem dal Váš kontakt ale nemam ponětí kolik lidí služeb využilo. Shodou okolností řeší bydlení moje neteř s manželem. Minulý týden jsem se jim o vás zmínil protože si stěžovali, že nemohou vyřídit hypotéku. Doporučil jsem vás, ale jak znám jejich rychlost tak to bude ještě trvat než se vám ozvou. Jinak přeji hezký den

Pavel V.

quotes

Chtěla jsem jen v krátkosti říci, že velmi oceňuji trpělivost a profesionální přístup ve složité situaci při sestavování úvěru. Momentálně jsem s řešením spokojena.

Blanka K.

quotes

„Spolupráce s panem Horákem probíhala naprosto bezproblémově. Veškeré dotazy byly ihned zodpovězeny, vysvětleny. Veškerá jednání s bankou, která zaberou nezasvěceným lidem spoustu času vzal na svá bedra, což bylo velkým ulehčením. Perfektní mailová korespondence ze strany pana Horáka, kdy žadatel přesně ví, co ještě chybí dodat a v jaké fázi vyřizování se zrovna nachází. Komunikace s bratrem pana Horáka probíhala stejně tak naprosto bezproblémově a ke spokojenosti žadatele. Vřele doporučuji.

Robert Ž.

quotes

Dobrý den, spolupráce s Vámi je velice příjemná a musím říct, že s tak vstřícným a ochotným jednáním jsem jsem zatím u jiných finančních poradců nesetkala. Velmi si vážím toho, jak pracujete, s velkým dík JŘ.

Jana Ř.

quotes

Dobrý den. Komunikace, ochota, domluva, vstřídnost atd. vše na výborné úrovni. Z naší strany nejsou žádné důvody si na něco stěžovat.

Milan V.

quotes

Dobrý den, s Vaší spoluprací jsem byl maximálně spokojen. Vaše vystupování bylo příjemné, přátelské. Vysvětlili jste mi jak daný typ úvěru funguje a zodpověděli vždy mé dotazy. Procházeli jste se mnou vždy veškeré kroky a vysvětlovali, co je třeba aktuálně zařídit. S daným úvěrem jsem spokojený. Od začátku jednání doposud hodnotím Vaši práci skvěle. Teď ještě dokončit poslední náležitosti k zahájení čerpání úvěru.

David P.

quotes

Komunikace a spolupráce na vyřízení úvěru proběhla výborně k naší spokojenosti. Děkujeme bratrům Horákovým za jejich přístup.

Václav S.

quotes

S Vaší prací ohledně vyřízení hypotečního úvěru jsem byl velice spokojený. Vše proběhlo dle domluvy, potřebné informace mi byly vysvětleny, nemusel jsem nic vyřizovat v bance a brát si kvůli toho dovolenou. Pokud jsem potřeboval schůzku přizpůsobit časově po práci, nebyl nejmenší problém. Můžu 100% doporučit.

Marek H.

quotes

Můžu vřele doporučit. Profesionální přístup, znalosti a hlavně ochota se vším kdykoliv pomoct. Maximální spokojenost.

Michaela N.

quotes

Dobrý den pane Horák, ze spolupráce s Vámi máme velice pozitivní dojem a zatím naprostou spokojenost. Máte můj obdiv za Vaši orientaci na finančním trhu a budeme se na Vás rádi s důvěrou obracet i nadále. Díky za Vaši trpělivost, čas a ochotu.

Jan P.

quotes

Dobrý den , pane Horák se zprostředkování hypotéky jsme byli spokojeni , vše jste nám vysvětlil , a to pro nás jako laiky v tomto případě bylo velmi důležité.

Tomáš K.

quotes

Ahoj Kubo, jsme s tebou moc spokojení a děkujeme za zařízení hypotéky . Děkujeme.

Růžena R.

quotes

Dobrý den, reaguji na Vaši zprávu týkající se hodnocení Vaší práce. Jsem velice spokojen se vším, co jsem s Vámi doposud konzultoval a požadoval po Vás. Ve všech směrech jste mi byl vstřícný, a věřím, že jste mi dokázal poradit jak nejlíp to bylo možné. Proto jsem se také nebál doporučit Vás mým velice blízkým osobám, a to mé rodině. ¨ Nadále věřím, že spolupráce bude pokračovat ve stejném stylu, jaký byl doposud, a když budu opět potřebovat s něčím poradit, tak se na Vás zase rád obrátím.

Leoš Š.

quotes

Spolupráce s Vámi byla úžasná, vše jste mi dokonale vysvětlil a se vším poradil. Mohla jsem Vám napsat, nebo zavolat v jakoukoli hodinu a v jakýkoli den. Moc děkuji za vše, bez Vás by ten proces určitě neproběhl tak rychle a já bych už víc než rok, nemohla bydlet ve SVÉM. Děkuji a přeji Vám mnoho pracovních i rodinných úspěchů.

Veronika M.

quotes

Dobrý den pane Horák, oproti ostatním, co poslouchám druhé lidi, tak si nemůžu stěžovat. Veliká spokojenost, určitě doporučím.

Lukáš E.

quotes

Dobrý den, s Vaší spolupráci při řešení hypotečního úvěru jsme byli nadmíru spokojení a kdykoliv budeme řešit podobnou situaci ,vždy se rádi na Vás obrátíme. S pozdravem

Tomáš H.

quotes

Byli jsme s vámi spokojeni a věříme , že nadále budeme.

Jana V.

quotes

Zdravím Vás p. Horák, spolupráce s Vámi byla velice profesionální a byli jsme s manželem maximálně spokojeni, tomu napovídá i fakt, že jsme Vás doporučili našim známým-manželům J*********, kteří využili také Vašich služeb. Děkujeme

Žaneta Š.

quotes

Každopádně, i když se zpožděním, Vám rád sdělím náš názor:Jsem velmi rád, že jsme měli možnost řešit finance, ohledně hypotečního úvěru právě s Vámi. S Vaší návštěvy jsme byli opravdu nadšení a to z mnoha důvodů, budu se snažit vypíchnou ty pro nás důležité: • Přístup - Váš přístup byl perfektní a vzbudil v nás pocit jistoty. Pro nás je velmi důležité, aby jsme rozhodnutí jako je např. hypoteční úvěr řešili s někým kdo nás přesvědčí a mi v tomto člověku máme důvěru. Váš přístup k nám se nám líbil. • Komunikace - Domluva s Vámi byla perfektní. To, co jsme si řekli - platilo. • Vysvětlení (informovanost) - Tak, jak jste nám popsal vše kolem hypotečního úvěru bylo opět perfektní. Před schůzkou s Vámi jsme navštívili banku, kde jsme se také informovali na hypotéční úvěr, z daleka nám nepřiblížili a neřekli všechno, tak jako Vy. ...a mohl bych určitě ještě pokračovat :-)

Lukáš O.

quotes

Dobrý den, naprostá spokojenost. Pokud máme problém či dotaz, voláme vám. Svým známým vás doporučuji.

Líba Š.

quotes

S vašimi službami jsme byli velmi spokojeni. Oceňujeme osobní přístup a zájem, rychlé a spolehlivé jednání a rádi vaše služby doporučíme. Přejeme Vám mnoho úspěchů.

Martin J.

quotes

S Vašimi službami jsme byli určitě spokojeni, nikdy nebyl problém se domluvit na setkání. Vše jste nám vždy vysvětlil, vždy jste nám vyšel vstříc. Pokud bychom potřebovali v budoucnu poradit s financování, určitě se na Vás opět obrátíme.

Polášek T.

quotes

Velká spokojenost . Děkujeme .

Nikola K.

quotes

Pane Horák byla jsem velice spokojená a myslím , že vás ještě v budoucnu budu potřebovat aurčitě vás budu doporučovat dále své rodině a známým. Přeji pěkný večer

Marcela K.

quotes

Dobrý den. Byli a jsme s vámi s vaším přístupem i službami spokojeni velice. Děkujeme

Martin R.

quotes

Dobrý den pane Horák, se službami jsme byli velmi spokojeni, ochotné a vstřícné jednání, mohli jsme se s každým problémem na Vás obrátit, určitě budu Vaše služby dál doporučovat.

Štefan Š.

quotes

Dobrý den pane Horák, moje zkušenost s Vámi je naprosto stoprocentní. Jste ochotný a perfektně rozumíte své práci.

Michaela K.

quotes

Samozřejmě, že spolupráce s Vámi byla a je k mé a k manželčině plné spokojenosti a také si jí nesmírně vážíme. Doufáme, že i nadále bude i v budoucnu.

Mario K.

quotes

Dobrý den pane Horák, tímto vyjadřuji maximální spokojenost a Vaše velmi vstřícné jednání ve věci refinancování hypotéky. Budu Vás vřele doporučovat!

Tomáš N.

quotes

Dobry den pane Horák, moc jsme s Vámi byli spokojeni ve všem jste nám vyšel vstříc. Děkujeme moc za Vaše služby.

Zuzana K.

quotes

Dobrý den, já jsem byla velmi spokojena. Spolupráce s Vámi byla bezchybná.

Milada M.

quotes

Se spoluprací s Vámi jsem velmi spokojena. Děkuji za ochotu a vstřícnost.

Markéta H.

quotes

Dobrý večer pane Horáku, rád napíši na Vaši adresu pár řádků, protože za Vaši odvedenou práci je to z mé strany to nejmenší. Když jsem se rozhodl pro koupi mé vysněné nemovitosti, obrátil jsem se na Vás s důvěrou, protože již dříve jsem byl s Vaší prací vždy spokojen. I tentokrát jste mě nezklamal. Zafinancování jste mi vyřídil a zvládl jste vyřešit i pár mých speciálních požadavků. Dokonce i následný servis, kdy jsem s Vámi potřeboval zkonzultovat např. refinancování při fixaci anebo úpravu zavinkulované pojistné smlouvy, byl z Vaší strany na výbornou. Jste člověk na svém místě, tomuto odvětví plně rozumíte a umíte profesionálně poradit. I proto jste mým hypotečním poradcem již pátým rokem. Přeji mnoho spokojených klientů

Roman M.

quotes

Určitě jsme byli s Vámi plně spokojeni - jednání s klientem, ochota, rychlost, vyřízení, spolupráce = 1* Určitě Vás doporučím známým.

Marie N.

quotes

Zdravím,za mne mohu říct,že vše bylo na jedničku,jak spolupráce,komunikace a nakonec vyřízení vše okolo hypoteky.Děkují

Vladimír K.

quotes

S Vaší prací jsem byla nadmíru spokojená

Pavlína V.

quotes

V každém případě Vám dodatečně musím za všechno mockrát poděkovat. Spolupráce s Vámi byla výborná. Musím pochválit váš osobní a hlavně přátelský přístup. Vše čemu jsme dosti nerozuměli jste nám ochotně a někdy i několikrát vysvětlil pro naše lepší pochopení. Financování, které jste nám zprostředkoval jste nám "ušil" přímo na míru naším požadavkům. Vše proběhlo hladce a bez problémů. Jsme velice spokojeni, a kdybych měl jedním slovem hodnotil tak je to slovo PERFEKTNÍ. Ještě jednou moc děkujeme.

Michal B.

quotes

Nelze napsat do emailu, spojenost s Vámi... Ochota, vstřícnost, férové jednání a hlavně lidskost, myslím, že vystižně a takto to šíříme i svému okolí. Akorát bych vytkla jednu věc a to upozornit vašeho klienta, že už vše končí a že se už neuvidíme. Bylo nám strašně líto, že jsme nemohli podat ruku a poděkovat za vše, jelikož stavění/rekonstrukce domu nabere rychlost, že člověk nemá na nic jiného čas. :-) Takže velké díky Vašemu týmu , díky Vám stavíme svůj sen :-) S přátelským pozdravem,

Markéta S.

quotes

Dobrý den, byli jsme velice spokojeni. Je vidět že jste profík ve svém oboru. Když bude potřeba tak se na Vás zase obrátíme a určitě Vás doporučíme těm kteří potřebují se svými financemi poradit.

Roman V.

quotes

Dobry den, chcel by som Vam podakovat za pomoc a profesionalnu podporu pri vybavovani mojej hypoteky. Spolupraca z Vasej strany bola velmi ludska, na vzniknute situacie reagujete velmi rychlo a pruzne. S Vasou pracou som a dufam, ze aj v buducnosti budem velmi spokojny. Este raz dakujem

Pavol M.

quotes

S Vašimi službami jsme byli spokojeni, jen jsme nakonec koupi domu odložili a potřeba hypotéky už nebyla. Pokud budeme v budoucnu uvažovat o hypotečním úvěru určitě Vaše služby opět vyhledáme.

Jakub Š.

quotes

Děkuji za vaše služby, ano byla jsem spokojená.

Simona P.

quotes

Dobrý den pane Horák, Chtěl bych tímto poděkovat za profesionální a zároveň lidský přístup. Jsem opravdu rád, že jsem se rozhodl využít vaších služeb za účelem vyřízení hypotéky. Po celou dobu vyřizování hypotéky jsem ocenil nabízené možnosti produktů, odborné znalosti a zejména řešení při neočekávaném problému s bankou (popis transakce v platebním příkazu). Díky Vám se toto nedorozumnění operativně vyřešilo a hypoteční úvěr jsem mohl začít čerpat. Děkuji za spolupráci

Michal P.

quotes

Dobry den Jakube, popsat velkou spokojenost s vyuzivanim Vasich sluzeb je pro me velmi jednoduche a mohu smele pouzit vse, co jsem sdelil svym znamym, kterym jsem doporucoval Vase slzby. Spolupracovat na hypotecnim uveru s Vami bylo pro me nedocenitelne. Vysvetlil jste mi vsechny dostupne moznosti, analyzoval moji aktualni financni situaci a predstavy, a postaral se o veskerou pripravu administrativy, takze bylo pro me vse absolutne pochopiltelne a jednoduche k priprave. Vysledek, tedy hypotecni smlouva s jinou bankovni instituci, byl jen otazkou nekolika malo dni. Kdykoliv bych uvazoval o overeni informaci nebo zajisteni dalsiho uveru, jsem si 100% jisty, ze bych nejdrive volal Vam. Dekuji a tesim se na dalsi spolupraci. S pozdravem

Radim K.

quotes

Dobrý den, původně jsem návštěvu u Vás brala jako povinnost, na které trvala makléřka, která prodávala byt. V té době jsem řešila hypotéku se svým finančním poradcem, který zjišťoval možnosti financování. Již po první návštěvě u Vás jsem byla velmi mile překvapena z přístupu, bezproblémové komunikace a ochoty vše podrobně vysvětlit. Rozhodla jsem se tedy řešit financování koupě bytu s Vámi a ne se svým finančním poradcem a rozhodně nelituji. Vše probíhá bez problému, mám možnost se kdykoli na cokoli doptat, prokonzultovat. Tímto bych Vám ráda poděkovala za velikou pomoc s vyřizováním veškerých náležitostí.

Radka P.

quotes

Dobrý večer, na doporučení kamarádky jsme se obrátili na pana Jakuba Horáka, ve věci refinancování hypotečního úvěru. Chtěli bychom touto cestou, Jakubovi a Štěpánovi Horákovým poděkovat, za velmi profesionální přistup, příjemné jednání jak osobní, tak telefonické i e-mailové. Byly nám vždy zodpovězeny všechny naše laické dotazy a při probíhajících transakcích jsme byli vždy se vším seznámeni. Věříme, že tato výborná spolupráce s panem Horákem není poslední a rádi se na něho obrátíme i v budoucnu. Po této velmi kladné zkušenosti, s klidným svědomím, doporučíme Horákovy i našim přátelům.

Petr a Zdeňka F.

quotes

Moc děkuji za spolupráci s Vámi

Antonín Š

quotes

Dobrý den. S Vaší prací i jednáním jsme byli nadmíru spokojeni. Vše nám bylo jasně a srozumitelně vysvětleno a jsme opravdu moc rádi, že jsme byli schopni naši hypotéku vyřešit tak rychle, bez problémů a s obrovskou úsporou času! Určitě Vás budeme velmi rádi doporučovat dále! Ještě jednou moc děkujeme a v případě refinancování nebo dalších potřeb úvěru budeme kontaktovat vždy Vás. Přejeme spoustu úspěchu!

Alžběta a Jiří A.

quotes

Vážený pane Horáku, chtěla bych Vám poděkovat za odbornou radu spojenou s refinancováním hypotečního úvěru a popřát  spokojené klienty :-).

Dana K.

quotes

S prací a celkovým přístupem pana Jakuba Horáka jsme maximálně spokojení. Vše vždy ochotně vysvětlí a rychle navrhne řešení. Jsme rádi, že naši hypotéku spravuje právě on, právě kvůli jeho vstřícnému, laskavému a v každém případě profesionálnímu přístupu.

Hana a Martin P.

quotes

Dobrý den, Tímto bychom rádi podali zpětnou vazbu k poskytování servisu v rámci hypotéčního poradce Jakuba Horáka. Naprosto rychlá, nekomplikovaná, vstřícná spolupráce s odborníkem na svém místě. Kdokoliv nyní v našem okolí přemýšlí nad hypotékou, doporučujeme právě pana Horáka, a to s nejlepším svědomím! I s byrokratickou administrativou dokážou společně s panem Štěpánem perfektně pomoci tak, že klient dostane schválenou hypotéku, a téměř neví jak....

Kristýna P.

quotes

My jsme s Vámi velice spokojeni.Jste opravdu profík ve svém oboru s je vidět že Vás to co děláte baví,proto Vás doporučujeme dál.Ohlasy známých jsou stejné,jen samá chvála na Vás,jen tak dál :-)

Jiří K.

quotes

Pane Horák, spolupráce s Vámi byla od první schůzky na nejvyšší možné úrovni a veškeré problémy;které v průběhu celého vyřizování mé hypotéky vznikly jste vyřešil rychle a k mé spokojenosti! S čistým svědomím mohu říci,že vy i Váš bratr jste správní lidé na správném místě!A věřím,že naše polupráce bude ve stejném duchu pokračovat i nadále! A mohu Vás ujistit,že budete z me strany vždy doporučováni dalším zájemcům o sjednání hypotéky!

Barbora K.

quotes

Dobry den pane Horak.Byl jsem s vami velice spokojen a přeji hodne uspěchu. Děkuji za všechno co jste pro mne udělal.

Jiří H.

quotes

Dobrý večer pane Horáku, děkuji za Váš zájem o zpětnou vazbu, ruku na srdce - nebývá to pravidlem.. S potěšením mohu konstatovat, že i přes Vaše vysoké pracovní vytížení se Vám daří zdárně zvládat požadavky klientů - klienta. Spolupracuji s Vámi a s Vašimi rodiči od roku 2012 a nikdy jsem nezapochyboval o smyslu společné spolupráce.. snad doporučení mým blízkým známým jsou to tomu transparentním důkazem. Na začátku letošního roku se spolupráce rozšířila i na Vaše bratra a mohu jen opakovat stejný komentář... Závěrem bych rád poděkoval za profesionální přístup a poskytované doporučení v oblasti financování bankovních úvěrů a přeji Vám i Vaši rodině do dalších let mnoho úspěchů a spokojených klientů jako jsem já..

Jan S.

quotes

Co se spokojenosti týče, tak je na maximálním vrcholu. A před všemi, s kým se ohledně hypotéky bavíme, tě jen chválíme a doporučujeme. Lidem co znám a přemýšlejí nad novým bydlením, jsem tě doporučil jako nejlepší možnou volbu!!! Ještě jednou moc děkujeme za vše co pro nás děláš

Adam K. a Veronika C.

quotes

Dobrý večer, s Vaší práci jsme byli vždy velice spokojeni, jednání bylo vždy příjemné a obdrželi jsme veškeré potřebné informace. S lepším jednáním finančního poradce jsme se doposud nesetkali.

Radim H.

quotes

Dobry den pane Horak, My jsme s vami byli spokojeni na 100% :-) Jste proste nejlepsi. Dekujeme za vas pristup, ochotu a hlavne rychlost pri reseni nasi hypoteky. Ja s Vladou a myslim, ze i sestra, budeme urcite doporucovat dale.

Jana C.

quotes

Dobrý den, pane Horák s vaší prací i přístupem jsme byli nadmíru spokojeni.Cítili jsme se příjemně a měli pocit,že pracujeme s opravdovým profesionálem.

Jiří D.

quotes

Ve světe finančních poradců je to opravdu sázka do loterie, na jakého člověka narazíte. Mohli jsme potkat někoho, kdo opravdu chce jen vyrýžovat a mít v očích dolary, nebo někoho, kdo nám pomůže se v této oblasti lépe orientovat. Jsem nesmírně rád, že jste se nás ujal právě Vy, jelikož jsem přesvědčen, že patříte do druhé z výše zmíněných kategorií. Jsem dosti nedůvěřivý a nenechám se zviklat prvním dojmem. Však Vaše zdvořilé jednání během schůzek mě utvrdilo v tom, že naše volba poradce byla správná. Nešlo Vám pouze o to, abyste uzavřel co nejdříve a pro Vás blahodárnousmlouvu. Vyjednal jste pro nás výhodné podmínky a dával jste pozor, aby klient nebyl poškozen, což je jen dobře. Dal jste nám prostor na vlastní návrhy a především právo volby, která z nabídek by pro nás byla optimální. Je jasné, že jde také o obchod a provize - kdyby ne, nebylo by to normální. Byl jsem spokojen s Vašimi službami a celé setkání na mě působilo dost příjemně. Imponuje mi, že jste člověk, který ví, o čem hovoří, rozumí číslům a má to v hlavě srovnané.

Jiří S.

quotes

Ptal jste se, jak se mi s Vámi spolupracovalo - mně moc dobře, s Vámi i s Vaším bratrem:-) Pro mně bylo důležité především toto: - vysvětlujete hypotéky takovým jasným, srozumitelným a pochopitelným způsobem pro "normální" lidi, nepoužíváte pouze samá odborná slova, kterým třeba ne všichni tak dokonale rozumí. - byli jste ve vyřizování hodně rychlí, což já jsem potřebovala, protože jsem přišla už trochu pozdě - z mého pohledu to proběhlo prakticky bezproblémově. - máte moc příjemné vystupování a taky hlas (to jsem řekla i panu Podolakovi hned po prvním telefonátu s Vámi), už z toho prvního telefonu jsem měla moc dobrý pocit. - taky bylo moc fajn, že jsem si dopředu mohla přečíst smlouvu a všechny podmínky a projít to pak s Vámi a zeptat se na vše, co mi nebylo jasné - jsem ráda, když věcem rozumím a vím, do čeho jdu. - a samozřejmě komunikace obecně - často jste volali a informovali o průběhu, co se třeba právě děje, v jaké jsme fázi schvalování a taky když jsem volala já a nemohli jste třeba hned vzít telefon, tak jste se ozvali co nejdříve a kdykoliv jste mi vysvětlili vše, co jsem potřebovala vědět - toto všechno je třeba pro mně hodně důležité Doufám, že Vám to takto bude stačit a pomůže Vám to - v podstatě bych řekla, že to bylo všechno perfektní a kdybych měla říct, co by se dalo vylepšit nebo co mi třeba chybělo, tak mně nic nenapadá:-)

Helena O.

quotes

Dobrý den pane Horáku, spolupráce s Vámi byla hodnocena slovy učitelky na samé jedničky, pokud byste chtěl hodnocení hvězdičkami, je to na 5 hvězdiček, přičemž 5 je maximum. Jsme si s partnerkou dobře vědomi, že jste nám poskytl nejvýhodnější hypotéku a jsme za to velmi rádi. Umožnil jste nám koupi domu našich snů v rámci našich finančních možností. Tímto Vám za Vaši spolupráci s námi velmi děkujeme. Multimaximálně spokojení klienti

Jiří N. a Eva K.

quotes

Dobrý den, Jsem s vámi nad mírou spokojený. A těším na další spolupráci.

Antonín V.

quotes

Vážený pane Horáku, dovolte mi, abych Vám poděkoval za profesionální přístup při řešení hypoúvěru.

Jaroslav M.

quotes

Já jsem s Vámi byla velice spokojena

Andrea S.

quotes

Kubo jsem s váma velice spokojena.

Radka Š.

quotes

Spolupráce s Vámi byla na špičkové úrovni, proto Vám i patří velký dík hlavně při zprostředkování úvěru před 5 léty, kdy jsem žádala o úvěr :) ani není možné, že už je to 5 let :) jak ten čas letí

Karla J.

quotes

Výborná znalost problematiky bankovnictví. Vždy perfektní spolupráce. Děkuji za pomoc.

Jiří Č.

quotes

Vážený pane Horáku. Vyřízení úvěru Vaším prostřednictvím proběhlo hladce a bez nejmenších problémů. Půjčka splnila svůj účel, náš domek je opravený.

Jiří M.

quotes

Dávám ti za 1*

Irena K.

quotes

Dobrý večer, nemám žádný problém se spolupráci - vždy jste byl ochotný a vstřícný.

Dana A.

quotes

Dobrý den pane Horáku, Byli jsme velice spokojeni na spolupráci právě s Vámi. Komunikace a domluva s Vámi byla perfektní. Hodně jste nám pomohl a poradil. Jsem ráda, že jsme mohli s Vámi spolupracovat, Vaše služby budeme doporučovat svým známým, kteří by se rozhodli pro úvěry, či hypotéky.Moc Vám ještě jednou děkujeme za Váš čas, ochotný přístup a rady.

Jana J.

quotes

Dobrý den pane Horák, ráda bych Vám poděkovala za vaši vstřícnost,ochotu a profesionální vystupování ohledně vyřízení mého úvěru.A to jak k výběru banky tak i teď,kdy se chystám refinancovat. Se službami z Vaší strany jsem nad míru spokojená a ráda bych s Vámi spolupracovala i nadále.

Věra H.

quotes

Dobrý den Kubo, děkuji znovu za perfektní službu a spolupráci v oblasti hypotéky, kterou jste mi poskytl. Je to již podruhé co jsem se na Vás obrátil a nezklamal jste mne. Koupě mé nemovitosti klapla ke vší spokojenosti. Věřím, že se na Vás budu moci obrátit i do budoucna, třeba v oblasti refinancování hypotéky apod.

Bronislav P.

quotes

Dobrý den Jakube, spolupráce s Vámi byla vždy skvělá, rychlá, bezchybná. Mnohokrát děkuji za všechny cenné rady.

Jitka P.

quotes

Dobrý den, byla jsem velmi spokojena.

Kristýna H.

quotes

Dobrý den, všechno klaplo, jak jsme si představovali, nemám žádné připomínky.

Jan J.

quotes

Dobrý den pane Horáku, reagují na Váš email. Byla jsem spokojená Vaším přístupem. Líbila se mi Vaše nezávazná nabídka, aspoň jsem zjistila na co vše můžeme dosáhnout, co to obnáší a čeho se vyvarovat. Určitě bych Vás doporučila dalším lidem. Snad Vám postačí krátké vyhodnocení.

Klára C.

quotes

Dobrý den ja muzu rici ze spolupráce s vama je vzdy na jednicku vzdy nadmiru spokojeny , mate mou duveru takže vzdy a rad jen doporucuju dalším lidem protože vim ze odvedena práce je vzdy excelentní.

Miroslav Š.

quotes

Vážený pane Horák, Spolupráce s Vámi byla velice příjemná, Váš přístup k ,,zákazníkovi" bych hodnotil na 110%, se vším co jsem potreboval jste mi vyhověl, vše klapalo dle představ. Jsem velice spokojen a mohu Vás jen doporučit.

Jan B.

quotes

Dobrý večer pane Horák. Moc Vám i Štěpanovi děkujeme za veškeré služby, které jste nám poskytli. Kdykoliv jsme potřebovali poradit, tak jste byli ochotni nám pomoci, buď to formou emailu, telefonním hovorem a nebo osobní schůzkou. Vždycky jste vše vysvětlili tak, že i normalní lidé to pochopili. Takže z naší strany panuje naprostá spokojenost. Ještě jednou Vám i Štěpánovi děkujeme a doufáme, že i nadále se na Vás budeme moci kdykoliv obrátit.

Karel S.

quotes

Dobrý den pane Horáku,reaguji na Váš mailík ohledně spokojenosti a nemohu vyjádřit jiné hodnocení, než naprostou spokojenost s Vaším profesionálním a přesto lidským přístupem :-).

Dana F.

quotes

Dobrý den pane Horák, jsem velice potěšena z našeho setkání. S Vaším přístupem jsem byla velmi spokojena. Je evidentní, že svou práci dokonale znáte a také ovládáte. Věřím, že naše setkání nebylo poslední a budu se těšit na naši další spolupráci.

Alena Č.

quotes

Dobry vecer pane Horak, ja jsem byla moc spokojena, poradil a vyresil jste za me spoustu papiru a telefonu.Ja Vam moc dekuji a jsem velkym dluznikem a jsem rada ze jsem Vas potkala. Mozna Vas budu jeste potrebovat.

Jana J.

quotes

Dobrý večer, spolupráce s Vámi je velice přijemná a spokojenost maximální. Prostředí, komunikace, vystupování prostě vše na jedničku. Těšíme se s manželkou na případnou další spolupráci s Vámi. Svým známým a přátelum, Vás mužeme jen a jen doporučit.

Pavel Z.

quotes

Dobrý den, jsme velice spokojeni a pomáháte nám. Kdykoli se na Vás můžem obrátit a jednání s Vámi je vždy rychlé a flexibilní.

Radek B.

quotes

Dobrý den, pane Horák, často vzpomínám a jsem Váš dlužník. Moc jste mi vždy pomohl. U mne podněty ke svému zlepšení nehledejte:-) Myslím že děláte maximum :-)

Michal J.

quotes

Dobrý den. Jednání s Vámi bylo příjemné a informace dostačující. Zároveň jsme rádi že šly přizpůsobit schůzky na nám vyhovující dobu. Zatím jsme však krom informace že vše bylo podstoupeno bance nic jiného neobdrželi. Chybí informace o požadovaném pojištění, o podpisu konkrétního požadavku na banku i smlouva na koupi bytu, určitě by jsme uvítali informace o termínu předpokládané realizace. Syn již musel opustit stávající bydlení a spolu s přítelkyní bydlí u nás.

Jan Č.

quotes

Dobrý den pane Horák, s Vašimi službami,které se týkají úvěrových produktů, jsem byl vždy nadmíru spokojen, a pokud vím, tak i přátelé, kterým jsem Vás doporučil. Myslím si, že v širokém okolí nemáte konkurenci. Doufám, že i v budoucnu, v případě potřeby, se budu moci na Vás s důvěrou obrátit.

Ondřej K.

quotes

Dobrý den, Budu mluvit i za svou ženu a mužu říct že jsme byli spokojeni

David K.

quotes

Dobrý den, s Vaší prací i přístupem jsme byli maximálně spokojeni. Spolupracovalo se nám velice dobře a pokud bude příležitost, určitě Vás doporučíme.

Miluše K.

quotes

Vše proběhlo na 1*

Martin S.

quotes

Dobrý den, já jsem byla spokojená maximálně, nadchla mě Vaše vstřícnost a pochopení, ochota pomoct mi vyřešit můj "problém". Ještě jednou veliké díky!

Barbora K.

quotes

Dobrý den pane Horák. Jsme s manželkou absolutně spokojeni s Vaší prací při refinancování hypotéky.Nemám žádné výhrady.Pracujete profesionálně,a ušetřil jste nám spoustu peněz na úrocích a času s vyřizováním.Za nás 1+*.Rádi se na Vás obrátíme a doporučuji Vás svým známým.

Jiří C.

quotes

Ahoj Kubo, naše rodina je ti opravdu vděčna za vše co jsi pro nás udělal. Moc si ceníme tvé pomoci při sjednání a převedení hypotéky na jiný pozemek. Víme, že jsme nebyli jednoduchý klient, ale o to víc si ceníme tvé pomoci a vstřícnosti. Děkuji.

Tomáš K.

quotes

Ahoj Jakube, pokud vím, tak jsme si tykali. Ráda bych v tom pokračovala, pokud ti to nevadí. :-) Co se týče mé spokojenosti s tvou prací, tak já jsem nadmíru spokojena. Povedla se ti úžasná věc, refinancovat starou hypotéku v naprosto rekordním čase a za skvělých podmínek. Nemám, co bych ti vytkla a ráda tvých služeb využiji i do budoucna, pokud se vyskytne nějaká příležitost. Tvé nasazení bylo vysoké a komunikace báječná, takže jsem tě doporučila i mým známým, když budou potřebovat hypotéku.

Michaela B.

quotes

Pane Horáku, s vaši prací úvěrového poradce jsme velmi spokojeni a děkujeme za vaši pomoc a příjemné,vstřícné a profesionální jednání.

Dana S.

quotes

Dobrý den, my jsme byli a jsme velmi spokojeni s poskytnutými službami, které se týkali vyřízení financování bydlení.

Lucie Z.

quotes

Dobrý den pane Horáku, měli jsme spolu jen jednu informativní schůzku, která byla naprosto uspokojující. Informace byly dostatečné a nevyloučili jsme další setkání.

Elen W.

quotes

Dobrý den, pane Horáku, děkujeme Vám, že jste nám pomáhal s návrhem řešení a samotnou realizací získání úvěru a hypotéky. S Vašimi službami a hlavně pomocí jsme byli velmi spokojeni a rádi se budeme k Vám vracet. Kladné reference o Vás a doporučení šíříme i dál v okruhu známých.

Ivana J.

quotes

Dobrý den pane Horáku, jsem s Vámi spokojená moc a moc Vám děkuji za pomoc při řešení mojí hypotéky a ostatních důležitých věcí. Ženská jako já se v tom trochu ztrácím, takže jsem moc ráda za Vaši pomoc!

Eliška T.

quotes

Dobrý den :-) my jsme byli s Vámi spokojeni a těšíme na další spolupráci v budoucnu. Také Vás ráda doporučím svým přátelům.

Hana G.

quotes

Dobrý den, jsem naprosto spokojen a moc Vám děkuji.

Kamil B.

quotes

Dobrý den, zatím dobře. Celkovou referenci si nechám na pozdější dobu. Až budeme dál…

Jan P.

quotes

Dobrý den, pane Horák, jsme velice spokojeni s Vaší vstřícnosti a ochotě pomoct v jakékoliv záležitosti týkající se zpracování, odpovědi na otázky a vysvětlení úvěru a podobných produktů. Víme, že se na Vás můžeme kdykoliv obrátit.

Lenka D.

quotes

Dobry den. S vasi praci jsme byli velmi spokojeni co se nabidek, komunikace a celkove spoluprace tyce. Rozhodne vas doporucime pripadnym dalsim klientum.

Veronika F.

quotes

Dobrý den. Děkuji za spolupráci s vyřízenim hypotéky. Jak již v předchozí zkušenosti s panem Horákem jsem velice spokojen. Rozhodně doporučím známým a svým blízkým.

Tomáš Z.

quotes

Výběr správného finančního poradce je určitě jeden z nejdůležitějších kroků, pokud se rozhodnete změnit svůj život a investovat do bydlení. Pan Horák nadmíru splnil mé očekávání. Vše mi důkladně vysvětlil a pomohl zařídit vše potřebné k tomu, abych si splnil svůj sen. Jeho služby mohu vřele doporučit všem, kteří potřebují v tomto ohledu poradit a pomoct. S pozdravem

Tomáš D.

quotes

Potřeboval jsem rychle na konci loňského roku vyřešit úvěr na byt. Díky Jakubovi se mi to podařilo rychle a kvalitně. Mohu jen doporučit.

Dalibor D.

quotes

Děkujeme za pomoc při řešení financování našeho bydlení

neznámý

quotes

Využila jsem úvěr ze stavebního spoření na rekonstrukci rodinného domu v rámci programu "Zelená úsporám". Šlo o velmi výhodný úvěr, při jehož čerpání jsem mohla využít odpočet úroků od základu daně z příjmů. Tím se úvěr slevnil. Byla jsem maximálně spokojena a navíc nebylo nutné se "vyčerpat" z finančních prostředků již našetřených. Děkuji za vstřícný přístup a kvalitní zajištění úvěrové smlouvy přímo na mém pracovišti, nemusela jsem nikam docházet a hledat nejvhodnější druh úvěru.

Dagmar J.

quotes

Před 3 lety jsem kvůli povodním byla nucena řešit co nejrachleji nové bydlení a s tím spojený i úvěr na bydlení. Chci mockrát poděkovat Jakubovi za rychlou pomoc a jednání při řešení úvěru s nejnižší úrokovou sazbou na trhu! Vřele doporučuji!

Alžběta J.

quotes

V době,kdy jsem žádal o poskytnutí úvěru,nebo hypotéky na koupi bytu bylo rozhodující období pro potvrzení výše příjmu období nemocenské-celkem 5 měsíců-jednalo se o úraz.U žádné z bank jsem z tohoto důvodu nepochodil,i když jsem dokladoval příjmy za předešlý kalendářní rok.Zaměstnavatele jsem neměnil 26let.Díky zarputilosti a velké snaze p. Jakuba Horáka byla hypotéka schválena a už skoro 2 roky bydlíme v "novém".Naprostá spokojenost s jednáním a výsledkem snažení.

Milan J.

quotes

S Vašimi službami jsem byla spokojena:-) V dané situaci jste mi pomohl.

Petra H.

quotes

V loňském roce jsme museli řešit otázku bydlení dcery, která bude končit studium na VŠ. Při koupi nového bytu jsme obdrželi operativní a fundované rady a úvěr jsme získali za velmi výhodných podmínek. Mohu všem vřele doporučit tuto společnost.

Zdeňka B.

quotes

Úvěr na bydlení jsem před dvěma roky řešila s panem Jakubem Horákem. Jeho profesionální,odborný,navíc i lidský,klidný a ochotný přístup,mi v tehdy velmi pomohl.Hodně si cením,že mě sám informuje o změnách v oblasti úvěrů,a díky tomu jsme letos refinancovali úvěr,a já pokračuji ve splácení za lepších podmínek.Pana Horáka mohu všem,kteří chtějí řešit úvěr,doporučit.

Eliška K.

quotes

Hodnotím Vás kladně, Vaše služby se mi líbily.

Lukáš H.

quotes

Jsme s Vámi velmi spokojeni. S Vaší pomocí jsme měli úvěry vyřízené velice brzy. Vážíme si Vaší ochoty, profesionálního jednání a vstřícnosti.

Lenka D.

quotes

Byla jsem velmi spokojená. Z mé tíživé a ne zrovna jednoduché situace mi pan Horák velmi pomohl. Dnes bydlím se synem již dva roky ve svém bytě a za to mu patří můj dík.

Veronika Š.

quotes

Využila jsem možnost stavebního úvěru na zakoupení bytu . Vyřízení úvěru proběhlo díky Jakubovi Horákovi velmi rychle a k mé spokojenosti. Děkuji za vstřícný přístup.

Mária F.

quotes

Velice spokojený,perfektní spoluprace.

Pavel K.

quotes

Se sluzbami p. Horaka jsem maximalne spokojena, urcite jeho sluzeb vyuziji i v budoucnu.

Marcela O.

quotes

Pan Horák díky své profesionalitě a přístupu ke klientům pomohl nejemom mě, ale i mnoha mým známým. Mohu vřele doporučit.

Pavel T.

quotes

Spolupráce s p. Horákem, nám pomohla vyřešit naší bytovou otázku. Děkujeme

Jiří K.

quotes

S jednáním, radami a vyřízením překlenovacího úvěru (potřeboval jsem rychle zafinancovat stavební úpravy domu) jsem byl velmi spokojen.

Martin P.

quotes

Jelikož jsme nutně potřebovali peníze na další rekonstrukci a hypotéku jsem již měla, pan Jakub Horák nám nejen velmi dobře poradil - takzvané refinancování, ale i velmi rychle pomohl zařídit. Pokud potřebujete poradit velice doporučuji obrátit se na pana Jakuba Horáka .

Lenka B.

quotes

Jakub Horák mi pri vyřizování úvěru na opravu rodinného domu podal jasné informace, pomohl najít nejnižší úvěr, zpracoval žádost o úvěr.Při čerpání úvěru mi byl kdykoliv nápomocen a opět se mnou hledal cestu, jak snížit celkové splátky. S jeho přístupem, jednáním i poskytnutými informacemi jsem byla velmi spokojená.

Ilona Š.

quotes

Na doporučení kolegy z práce jsem navštívil pana Jakuba Horáka ohledně refinancování stavebního úvěru a díky jeho pomoci, ochotě a perfektních znalostí ušetřím měsíčně spoustu peněz. Lituji toho, že jsem ho nepoznal už dříve. Všem moc doporučuji, je to skutečně velice schopný finanční poradce, prostě jednička. Ještě jednou mu tímto děkuji.

Radim H.

quotes

Dobrý den pane Horák, rád bych Vám touto cestou velmi poděkoval za zprostředkování úvěru, Vaši ochotu, pomoc a vstřícnost při řešení úvěru a ostatních podkladů. S Vašimi službami jsem byl maximálně spokojený.

Vladimír F.

quotes

Dobry den ,chteli bychom touto cestou moc podekovat za vyrizeni uveru,ktery nam byl poskytnut prostrednictvim p.Horaka.Jeho pomoc a sluzby byly velmi vstricne , rychle a hlavne uspesne ,diky nemu se nam podarilo refinancovat hypoteku.S pozdravem P.

Alena P.

quotes

Dobrý den. Před nedávnem jsme řešili poměrně komplikovaný případ, kdy jsme potřebovali současně refinancovat stávající úvěry a současně získat další prostředky na dostavbu domu. Podmínkou bylo poskytnusí stavebního úvěru bez ručení (vzhledek k nepoměru výše úvěrované částky a ceny nemovitosti), možnost platby předem, co nejvýhodnější úrokové zatížení, apod. Toto se nám podařilo podle plánu realizovat. Velice oceňuji ochotný a svědomitý přístup Pana Horáka, jeho znalost legislativy a snahu vyhledat co nejvýhodnější řešení. Práci Pana Horáka mohu bez obav doporučit.

Jiří M.

quotes

Potřebovala jsem vyřešit nové bydlení a půjčku na byt a pan Horák mi toto umožnil ve velmi krátkém čase. Navíc i když jsem s nějakým typem úvěru měla potíže jej dostat, nacházel další a další možnosti. Děkuju za ochotu a za čas a jsem ráda, že se na něj můžu kdykoliv zase obrátit. Vřele doporučuju.

Eva V.

quotes

Moc děkuji panu Horákovi za velice rychlé a efektivní vyřízení refixace hypotéky.

Marek P.

quotes

Maximální spokojenost. Vstřícný přístup, mohu jen doporučit !!! Těším se na další spolupráci :-) V. Z.

Vladimíra Z.

quotes

Chci Vam velmi podekovat za vyrizeni uveru a veskerou pomoc, kterou jste nam poskytl. Dekuji Vam i za drivejsi pomoc pri reseni me financni situace. A verte, ze Vas budu doporucovat i nadale vsem svym pratelum, kamaradum i znamym. Iva

Iva Š.

quotes

Není co dodat. Vše vyřízeno bez sebemenšího problému. Nečekané problémy okamžitě vyřešeny. Stále na telefonu. Pana Horáka mohu jen doporučit.

Viktor N.

quotes

Pana Horáka hodnotím velmi pozitivně, opravdu se vším pomohl, byl ochotný a z mého pohledu v této době důvěryhodný člověk. Vážím si jeho profesionality, odbornosti a ochotě pomoci vyřešit vše ke spokojenosti klienta, opravdu mohu doporučit.

Petra S.

quotes

Velmi se cením ochoty, odborného a velmi milého přístupu pana Jakuba Horáka při vyřizování hypotéky na rekonstrukci RD. Rovněž tak pomoci a rady při čerpání této hypotéky. Proto jsem jej doporučila i mé dceři a zeťovi, kteří chtějí stavět nový rodinný dům.

Danuše K.

quotes

S Jakubem Horákem se spolupracuje velice dobře. Je rychlý, má přehled a klienti jsou spokojení!!! Já sama jsem s Kubou řešila přeúvěrování. Snaží se najít to nejlepší řešení pro klienta. Nebude Vám takzvaně "MAZAT MED KOLEM PUSY" , jen aby se Vám zalíbil. Je konkrétní, jasný, srozumitelný ve výkladu i v řešení. DOPORUČUJI!! Z.B.

Zdeňka B.

quotes

Od první schůzky až po konečné vyřízení a čerpání úvěru zcela profesionální spolupráce s nadstandartním přístupem. Děkujeme, manželé S.

Jan S.

quotes

Dobrý den, našeho poradce pana Jakuba Horáka mohu všem jen doporučit. Jsme spokojeni nejen s jeho radama, ale hlavně přístupem ke klientovi. Vždy se snaží co nejlépe porozumět situaci a pomoci co nejvýhodněji a nejlépe ke straně klienta. Jakékoliv pochybnosti z naší strany vůči našemu poradci nejsou. Nestalo se nám nikdy, že by nás odmítl nebo nám neporadil. Opravdu mohu jen doporučit všem klientům, kteří ještě váhají, zda jeho služeb využít.Jednou větou bych to shrnul v závěr. O své práci je dostatečně informován a je to člověk na svém místě a jde vždy vidět, že ho tato práce baví. S Pozdravem spokojení klienti Z.

Jiří Z.

quotes

Práci pana Jakuba Horáka hodnotíme velmi kladně. Pan Horák je velice spolehlivý, vstřícný, komunikativní, dochvilný a hlavně dobře rozumí svému oboru. Pomáhal nám se všemi nejasnostmi ohledně smluv či plateb a vždy se snažil najít pro nás to nejlepší řešení. Neváhal nám s čímkoliv pomoci a za jeho dosavadní práci mu děkujeme.

Miroslav T.

quotes

Byl jsem opravdu velmi spokojen, více není co dodat.M.S.

Milan S.

quotes

Pana Horák byl můj poradce při výběru hypotéky pro výstavbu naší novostavby. S jeho prací jsem byl velmi spokojen. Má široké znalosti i praktické zkušenosti v aktuální nabídce různých finančních produktů. Zejména oceňuji jeho snahu najít produkt výhodný pro mě a neupřednostit produkty výhodné pro banku (často s vyšší provizí pro zprostředkovatele). Také u něj oceňuji nadstandartní zájem o podrobnou anylýzu produktů, tedy snahu propočítat každý produkt důkladně včetně všech detailů a na první pohled schovaných parametrů. Nepřehlédnutelná je také jeho solidnost.  Rád se na něj obrátím i v budoucnu.

Vilém J.

quotes

S jednáním pana Jakuba Horáka jsme byli velice spokojeni. Vždy nám vyšel vstříc co se termínů schůzek týkalo, vyřídil občasné komplikace související s naší hypotékou, resp. dvou hypoték, a tyto nám, doufejme :-) i výhodně nastavil. Při rozhovorech s našimi přáteli, ale i s lidmi, které až tolik neznáme, ale víme, že mají v plánu řešit své finance, Jakuba vždy chválíme a doporučujeme. Touto cestou bychom tak velice rádi poděkovali za práci, kterou pro nás udělal.

Renata S.

quotes

Vyřizování hypotéky proběhlo hladce, pan Jakub Horák je opravdu profesionál na svém místě. Doporučuji!

Jana P.

quotes

Dobrý den, byli jsme velice spokojeni. Je vidět že jste profík ve svém oboru. Když bude potřeba tak se na Vás zase obrátíme a určitě Vás doporučíme těm kteří potřebují se svými financemi poradit.

Roman V.